skhu

 

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség 2002. évi versenynaptára

 

Február 1-3. - edzőtábor Párkány
Február 23. - kataverseny Balassagyarmat
Március 1-3. - edzőtábor Párkány
Március 16. - kumiteverseny Gárdony
Március 22-24. - edzőtábor Kovácspatak
Április 6. - Szőgyén Kupa kumiteverseny
Május 11-12. - edzőtábor Kőbánya
Június 1-2. - Tameshiwari + edzőtábor Kovácspatak
Június 15. - Bős Kupa kumiteverseny
Július 1-6. - nyári edzőtábor Zselíz
Július 15-20. - nemzetközi edzőtábor Debrecen
Augusztus 20. - Szent István Kupa kumiteverseny Budapest
Edzőtábor Párkány - február 1.-3.

Az edzőtábor résztvevői

Az edzőtábor résztvevői, Párkány - február 1.-3.
Kata verseny, Balassagyarmat - február 23.

 

Aranyérem

Majtán Stanislav Zselíz
Török Adrián Zselíz
Dekický Peter Zselíz
Majthényi Tibor Szőgyén
Kršková Mária Párkány
Janok Marek Párkány
Straka Ivan Vrbové
Fulierová Dáša Vrbové
Otajovič Richard Vrbové
Geratová Mária Vrbové

Ezüstérem

Godó Éva Párkány
Krištofčíková Diana Párkány
Tóth Tihamér Szőgyén
Horváth Pál Zselíz
Nap József Zselíz
Svetlík Ondrej Vrbové
Petríčková Martina Vrbové

Bronzérem

Mitošinka Michal Vrbové
Pákozdy Tamás Párkány
Kiss Dávid Érsekújvár

Edzőtábor Párkány - március 1.-3.

Az edzőtábor résztvevői

Az edzőtábor résztvevői, Párkány - március 1.-3.
Gárdony Kupa, március 16.

 

Aranyérem:

Fürjes László Bős
Demjanovič Mikuláš Bős
Újhelyi Andrea Bős
Jeriga Natália Bős
Dekický Peter Zselíz
Csikóšová Zuzana Zselíz
Bernet Krisztián Szőgyén
Tóth Tihamér Szőgyén
Sipos Dávid Szőgyén

Ezüstérem:

Kovács Viktória Bős
Jeriga Angelika Bős
Pákozdy Tamás Párkány

Bronzérem:

Vass Vojtech Bős
Csizmadia Attila Párkány
Ondró Péter Párkány
Horváth Pál Zselíz
Harangozó Sándor Zselíz
Ojcár Tímea Zselíz

Edzőtábor Kovácspatak - március 22. - 24.

Az edzőtábor résztvevői

Szőgyén Kupa, április 6.

 

Aranyérem:

Jeriga Natália Bős
Horváth Balázs Bős
Kovács Viktória Bős
Rózsa Michel Bős
Vass Vojtech Bős
Bugár Zoltán Bős
Sárai Viktor Szőgyén
Sipos Dávid Szőgyén
Bernet Krisztián Szőgyén
Bilisič Norbert Érsekújvár

Ezüstérem:

Benda Marek Chtelnica
Bilisič Attila Érsekújvár
Hugyivár Levente Érsekújvár
Jeriga Angelika Bős
Csikmák Hajnalka Bős
Horváth Pál Zselíz
Gálik Gábor Zselíz
Csikóšová Zuzana Zselíz
Harangozó Sándor Zselíz
Bitter Krisztián Szőgyén
Tóth Tihamér Szőgyén
Szekér József Párkány
Pozsár Viktor Párkány

Bronzérem:

Majthényi Tibor Szőgyén
Kurali Gergő Szőgyén
Straka Ivan Vrbové
Petríček Jozef Vrbové
Mišura Luboš Vrbové
Geratová Mária Vrbové
Otajovič Richard Vrbové
Macháč Michal Vrbové
Ojcár Tímea Zselíz
Nagy Bálint Bős

Magyar bajnokság - Szentes április 27.

 

Aranyérem:

Jeriga Natália Bős
Horváth Balázs Bős

Ezüstérem:

Jeriga Angelika Bős
Kovács Viktória Bős
Újhelyi Andrea Bős

Bronzérem:

Vass Vojtech Bős

Edzőtábor - Budapest május 3-5.

Sikeres vizsgázók: Sárai Viktor 1. kyu, Majthényi Tibor 1. kyu, Hugyivár Levente 1. kyu, Darnay Barnabás 2. kyu

Tameshiwari - Kovácspatak június 1.

 

Aranyérem:

Bernet Krisztián - Szőgyén
Dekický Peter - Zselíz
Szabó Gábor - Párkány
Jeriga Angelika - Bős
Petríčková Martina - Vrbové
Újhelyi Andrea - Bős
Horváth Balázs - Bős

Ezüstérem:

Horváth Pál - Zselíz
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Magát Péter - Zselíz
Csikóšová Zuzana - Zselíz
Csikmák Hajnalka - Bős
Sütőová Helena - Párkány

Bronzérem:

Sárai Viktor - Szőgyén
Kovács Viktória - Bős
Podhorská Zdenka - Párkány
Godó Éva - Párkány
Dömény Gábor - Bős

Bős Kupa június 16.

 

Aranyérem:

Dömény Gábor - Bős
Pákozdy Tamás - Párkány
Csikóšová Zuzana - Zselíz
Tóth Tihamér - Szőgyén
Újhelyi Andrea - Bős
Jeriga Natália - Bős
Sipos Dávid - Szőgyén
Otajovič Richard - Vrbové
Vnenčák Tomáš - Vrbové
Sárai Viktor - Szőgyén
Bernet Krisztián - Szőgyén
Bartalos Igor - Bős

Ezüstérem:

Mészáros Ádám - Bős
Bilisics Norbert - Érsekújvár
Petríčková Martina - Vrbové
Vrbovská Zuzana - Chtelnica
Magát Péter - Zselíz
Horváth Balázs - Bős
Rózsa Michael - Bős
Gyenes Csaba - Párkány
Majthényi Tibor - Szőgyén
Vass Béla - Bős
Darnay Krisztián - Bős
Pozsár Viktor - Párkány

Bronzérem:

Straka Ivan - Vrbové
Zaťko Peter - Vrbové
Bögi László - Bős
Kovács Viktória - Bős
Nagy Szabolcs - Bős
Csikmák Hajnalka - Bős
Šmelcerová Veronika - Vrbové
Hamran Tomáš - Štúrovo
Jeriga Angelika - Bős
Nagy Bálint - Bős
Albán Péter - Párkány
Petríček Jozef - Vrbové
Farkas Péter - Bős
Ambrus Gábor - Bős
Držík Tomáš - Vrbové
Marian Nemec - Vrbové
Demjanovič Mikuláš - Bős
Horváth Tamás - Bős
Mrhal Jiří - Bős

Edzőtábor Zselíz, július 1.- 5.

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Polgármester Kupa Párkány 2002.10.5.

 

Fiúk 10 évig 10-9.kyu:
1.Straka Ivan (Vrbové)
2.Liki Szabolcs (Balassagyarmat)
3.Janso Dominik (Párkány)

Fiúk 10 évig 8-5.kyu:
1.Jambrik Ádám (Balassagyarmat)
2.Berényi Krisztián (Érd)
3.Dömény Gábor (Bős)

Fiúk 11-13 év 10-9.kyu:
1.Petríček Jozef (Vrbové)
2.Farkas Péter (Alistál)
3.Gajdán Péter (Balassagyarmat)

Fiúk 11-13 év 8-5.kyu:
1.Nap József (Zselíz)
2.Otajovič Richard (Vrbové)
3.Pákozdy Tamás (Párkány)

Fiúk 11-13 év 4-2.kyu:
1.Janok Márk (Párkány)
2.Újhelyi Zoltán (Balassagyarmat)

Fiúk 14-16 év 10-9.kyu:
1.Darnay András (Alistál)
2.Nagy Szabolcs (Alistál)
3.Trautenberger Dušan (Párkány)

Fiúk 14-16 év 8-5.kyu:
1.Hamran Tomáš (Párkány)
2.Baláž Péter (Érsekújvár)
3.Vass Vojtech (Bős)

Fiúk 14-16 év 4-2.kyu:
1.Dekický Peter (Zselíz)
2.Éder Oliver (Párkány)
3.Albán Sándor (Párkány)

Fiúk 14-16 év 1.kyu:
1.Tóth Tihamér (Szőgyén)
2.Majthényi Tibor (Szőgyén)
3.Bernet Krisztián (Szőgyén)

Fiúk 16 év felett 10-9.kyu:
1.Mrhal Jiří (Alistál)
2.Bugár Zoltán (Bős)
3.Bognár Károly (Bős)

Fiúk 16 év felett 8-5.kyu:
1.Szekér József (Párkány)
2.Magát Péter (Zselíz)
3.Boráň Michal (Csehország)

Fiúk 16 év felett 4-2.kyu:
1.Majtán Stanislav (Zselíz)
2.Pozsár Viktor (Párkány)
3.Török Adrián (Zselíz)

Fiúk 16 év felett 1.kyu:
1.Droščák Petr (Csehország)

Lányok 10 évig 10-9.kyu:
1.Fulierová Dáša (Vrbové)
2.Vrbovská Zuzana (Chtelnica)
3.Tóbiás Réka (Párkány)

Lányok 10 évig 8-5.kyu:
1.Jeriga Natália (Bős)
2.Iván Nikolett (KOSE Budapest)
3.Potyšová Adriana (Csehország)

Lányok 11-13 év 8-5.kyu:
1.Hajdú Andrea (Érsekújvár)
2.Jeriga Angelika (Bős)
3.Kovács Viktória (Bős)
3.Petríčková Martina (Vrbové)

Lányok 11-13 év 4-2.kyu:
1.Halász Vivien (KOSE Budapest)
2.Cseloszki Ágnes (Dorog)
3.Rudas Renáta (KOSE Budapest)

Lányok 11-15 év 10-9.kyu:
1.Geratová Mária (Vrbové)
2.Sipos Anikó (Szőgyén)
3.Őszi Anita (Párkány)

Lányok 14-16 év 8-5.kyu:
1.Csikóšová Katarína (Zselíz)
2.Horáková Karolína (Csehország)
3.Kolařiková Zdenka (Csehország)

Lányok 14-16 év 1.kyu:
1.Erdei Xénia (Dorog)

Lányok 16 év felett 8-5.kyu:
1.Fontányi Andrea (Balassagyarmat)
2.Kršková Mária (Párkány)
3.Podhorská Zdenka (Párkány)

Lányok 16 év felett 4-2.kyu:
1.Krištofčíková Diana (Párkány)

Lányok 16 év felett 1.dan:
1.Godó Éva (Párkány)
2.Körmendy Brigita (Dorog)

Kumite nők:
1.Erőd Zsanett (Dorog)
2.Krištofčíková Diana (Párkány)
3.Dubnová Jaroslava (Csehország)

Kumite férfiak -75 kg:
1.Boško Radovan (Csehország)
2.Kovács Ferenc (Párkány)
3.Urban Patrik (Csehország)

Kumite férfiak +75 kg:
1.Kassl Tomáš (Csehország)
2.Varga László (KOSE Budapest)
3.Lattenberg Hynek (Csehország)
3.Futák Vladimír (Csehország)

Zselíz kupa – 2002.11.9.

 

Fiú 93-95 könnyűsúly
1.Straka Ivan (Vrbové)
2.Janso Dominik (Párkány)
3.Mészáros Ádám (Bős)

Fiú 93-95 nehézsúly
1.Bilisics Attila (Érsekújvár)
2.Tarr Tomáš (Párkány)
3.Michalička Ondrej (Vrbové)

Fiú 91-92 könnyűsúly
1.Rechtorík Igor (Vrbové)
2.Sipos Dávid (Szőgyén)
3.Vida Tamás (Zselíz)

Fiú 91-92 nehézsúly
1.Lipóczi Tamás (Dorog)
2.Horváth Balázs (Bős)
3.Nagy Bálint (Bős)

Fiú 89-90 könnyűsúly
1.Rózsa Mihály (Bős)
2.Bilisics Norbert (Érsekújvár)
3.Albán Péter (Párkány)

Fiú 89-90 nehézsúly
1.Walczer Dávid (Dorog)
2.Podhorský Peter (Párkány)
3.Takács Endre (Érsekújvár)

Fiú 87-88 könnyűsúly
1.Vass Vojtech (Bős)
2.Máté Marian (Zselíz)
3.Trautenberger Dušan (Párkány)

Fiú 87-88 nehézsúly
1.Tóth Tihamér (Szőgyén)
2.Hugyivár Levente (Érsekújvár)
3.Janok Márk (Párkány)

Fiú 85-86 könnyűsúly
1.Szekér József (Párkány)
2.Hamran Tomáš (Párkány)
3.Baláž Péter (Érsekújvár)

Fiú 85-86 nehézsúly
1.Párvai Attila (Dorog)
2.Magát Péter (Zselíz)
3.Éder Oliver (Párkány)

Felnőtt férfi
1.Kubicsek András (Bős)
2.Fürjes László (Bős)
3.Bognár Károly (Bős)

Lány 91-92
1.Jeriga Angelika (Bős)
2.Laczó Szimonetta (Dorog)
3.Jeriga Natália (Bős)

Lány 89-90
1.Cseloszki Ágnes (Dorog)
2.Kovács Viktória (Bős)
3.Hajdú Andrea (Érsekújvár)

Lány 87-88
1.Teigler Orsolya (Dorog)
2.Újhelyi Andrea (Bős)
3.Csikóšová Zuzana (Zselíz)

Lány 85-86
1.Erőd Zsanett (Dorog)
2.Kršková Mária (Párkány)
3.Urbánová Adela (Párkány)