skhu

 

Az SzKKSz 2003. évi versenynaptára

 

február 1-2. - edzőtábor Szőgyén
február 21-23. - edzőtábor Párkány
március 22. - Budapest (kumite)
április 6. - Szőgyén Kupa (kumite)
április 26-27. - Szentes (kumite)
május 10. - Gyál (kumite)
május 17. - EB Ukrajna
május 31. - Bős Kupa (kumite)
július 1.-5. - Edzőtábor Zselíz
július 14-19. - Nemzetközi Edzőtábor Szentes
október 11. - Párkány Kupa – kata
október 11. - Szlovák kata bajnokság Párkány
november 15. - Zselíz Kupa – kumite
november 15. - Szlovák bajnokság - kumite 2003
Edzőtábor Szőgyén - február 1.-2.

Az edzőtábor résztvevői

Edzőtábor Párkány - február 21.-23.

Az edzőtábor résztvevői

Balassagyarmat 2003.3.15. - kataverseny

 

Egyéni
Aranyérem:

Tóth Tihamér - Szőgyén
Nap József - Zselíz
Godó Éva - Párkány
Janok Márk - Párkány
Mitošinka Michal - Vrbové

Ezüstérem:

Hajdú Andrea - Érsekújvár
Bernet Krisztián - Szőgyén
Kršková Mária - Párkány
Petríčková Martina - Vrbové
Vrbovský Peter - Vrbové

Bronzérem:

Dekický Peter - Zselíz
Török Adrián - Zselíz
Urbánová Adela - Párkány
Albán Sándor - Párkány
Fulierová Dáša - Vrbové
Vrbovská Zuzana - Vrbové

Csapat
Bronzérem: Albán Sándor, Janok Márk, Szabó Gábor (Párkány)
Budapest Kupa 2003.3.22. - kumite

 

Aranyérem:

Jeriga Angelika - Bős
Kovács Viktória - Bős
Újhelyi Andrea - Bős
Sárai Viktor - Szőgyén

Ezüstérem:

Kucsera Balázs - Bős
Jeriga Natália - Bős
Fürjes László - Bős

Bronzérem:

Darnay András - Bős
Domonkos Bence - Bős
Domonkos Emese - Bős
Mészáros Ádám - Bős
Mészáros Diana - Bős
Bodó Róbert - Bős
Nagy Bálint - Bős
Horváth Balázs - Bős
Hugyivár Levente - Érsekújvár

Szőgyén Kupa 2003.4.6. - kumite

 

Aranyérem:

Mészáros Diana - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Straka Ivan - Vrbové
Tarr Tomáš - Párkány
Nagy Attila - Érsekújvár
Podhorský Peter - Párkány
Bernet Krisztián - Szőgyén
Kucsera Balázs - Bős
Sárai Viktor - Szőgyén

Ezüstérem:

Domonkos Bence - Bős
Hegedűs Réka - Érsekújvár
Kovács Viktória - Bős
Csóka Bence - Bős
Michalička Ondrej - Vrbové
Petríček Jozef - Vrbové
Rózsa Michel - Bős
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Majthényi Tibor - Szőgyén
Fürjes László - Bős

Bronzérem:

Bartalos Róbert - Bős
Domonkos Emese - Bős
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Bodó Róbert - Bős
Nagy Szilveszter - Érsekújvár
Kosík René - Érsekújvár
Puczok Daniel - Chtelnica
Mitošinka Michal - Vrbové
Rajcsányi Viktor - Szőgyén
Nagy Szabolcs - Bős
Miklás László - Bős
Máté Marian - Zselíz
Szekér József - Párkány
Kosík György - Érsekújvár

Magyar bajnokság 2003.4.26. Szentes - kumite

 

Aranyérem:

Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Horváth Balázs - Bős

Ezüstérem:

Kovács Viktória - Bős
Nagy Szabolcs - Bős
Vass Vojtech - Bős

Bronzérem:

Újhelyi Andrea - Bős

Bős Kupa 2003.5.31. - kumite

 

Aranyérem:

Bartalos Igor - Bős
Vass Vojtech - Bős
Ambrus Gábor - Bős
Horváth Balázs - Bős
Jeriga Natália - Bős
Bodó Róbert - Bős
Mrhal Jiří - Alistál
Albán Péter - Párkány
Hajdú Andrea - Érsekújvár

Ezüstérem:

Bognár Károly - Bős
Fürjes László - Bős
Darnay András - Alistál
Jeriga Angelika - Bős
Kovács Viktória - Bős
Krištofčíková Diana - Párkány
Nagy Bálint - Bős
Pákozdy Tamás - Párkány
Újhelyi Andrea - Bős
Foltán János - Zselíz
Hamran Tomáš - Párkány
Mészáros Ádám - Bős
Csiba Roland - Bős
Csóka Bence - Bős
Albán Sándor - Párkány

Bronzérem:

Kovács Gábor - Alistál
Podhorský Peter - Párkány
Pásztor József - Párkány
Baranovics Andor - Párkány
Nagy Szilveszter - Érsekújvár
Tarr Tamás - Párkány
Szekér József - Párkány
Hanzelíková Diana - Párkány
Heizer Zoltán - Bős
Magát Péter - Zselíz
Rajcsányi Viktor - Szőgyén
Urbánová Adela - Párkány
Máté Marian - Zselíz

Edzőtábor Zselíz július 1.-5.

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Párkány Kupa 2003.10.11. – kata

 

Aranyérem:

Godó Éva - Párkány
Krištofčíková Diana - Párkány
Majtán Stanislav - Zselíz
Janok Márk - Párkány
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Szekér József - Párkány
Hanzelíková Diana - Párkány
Kosík György - Érsekújvár
Farkas Péter - Alistál

Ezüstérem:

Török Adrián - Zselíz
Csikmák Hajnalka - Bős
Újhelyi Andrea - Bős
Bognár Károly - Bős
Albán Péter - Párkány
Czuczor Dávid - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Kosík René - Érsekújvár

Bronzérem:

Tóth Tihamér - Szőgyén
Albán Sándor - Párkány
Urbánová Adela - Párkány
Kovács Viktória - Bős
Trautenberger Dušan - Párkány
Nap József - Zselíz
Laiszner Mónika - Zselíz
Kezes Balázs - Érsekújvár
Csóka Bence - Bős

Zselíz Kupa 2003.11.15. – kumite

 

Aranyérem:

Laiszner Mónika - Zselíz
Tarr Tomáš - Párkány
Jeriga Natália - Bős
Horváth Balázs - Bős
Vass Vojtech - Bős
Bernet Krisztián - Szőgyén
Mrhal Jiří - Alistál

Ezüstérem:

Bodó Róbert - Bős
Janso Dominik - Párkány
Jeriga Angelika - Bős
Nagy Attila - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Fodor Zsófia - Érsekújvár
Kezes Balázs - Érsekújvár
Rybár Miroslav - Párkány
Noskovič Patrik - Sliač
Kosík György - Érsekújvár

Bronzérem:

Kosík René - Érsekújvár
Vida Tamás - Zselíz
Czuczor Dávid - Érsekújvár
Pásztor József - Párkány
Trautenberger Dušan - Párkány
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Bognár Károly - Bős
Foltán János - Zselíz