skhu

 

Az SzKKSz 2004. évi versenynaptára

 

február 28. - Bős Kupa
 március 5 - 7. - Kovácspatak edzőtábor
 március 13. - Balassagyarmat kataverseny
 június 13. - Slavičín
 július 23 - 27. - Kovácspatak edzőtábor
 szeptember 18. - Tameshivari 2004 Szőgyén
 Október 30. - Szlovák kata bajnokság - Muzsla
 december 4. - Mikulás Kupa - Salgótarján
február 28. - Bős Kupa

 

Aranyérem:
 
Jeriga Natália - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Kosík René - Érsekújvár
Buda Bálint. - Tallós
Nagy Bálint - Bős
Bögi László - Alistál
Rózsa Michel - Bős
Pásztor József - Párkány
Bognár Károly - Bős
Mrhal Jiří - Alistál
Ezüstérem:
 
Mészáros Diana - Bős
Laiszner Mónika - Zselíz
Kovács Viktória - Bős
Újhelyi Andrea - Bős
Vörös Ádám - Tallós
Janso Dominik - Párkány
Farkas Péter - Alistál
Kezes Balázs - Érsekújvár
Vass Vojtech - Bős
Nagy Szabolcs - Alistál
Jandura Gyula - Bős
Ehtemam Amir - Párkány
Bronzérem:
 
Kovács Denisza - Alistál
Domonkos Emese - Alistál
Csikóšová Zuzana - Zselíz
Bodó Róbert - Bős
Mészáros Ádám - Bős
Horváth Balázs - Bős
Nagy Attila - Érsekújvár
Pákozdy Tamás - Párkány
Albán Péter - Párkány
Trautenberger Dušan - Párkány
Kiss Csaba - Tallós
Kucsera Balázs - Alistál
Miklás László - Alistál
Horváth Tamás - Bős
Kovács Ferenc - Párkány
március 5 - 7. - Kovácspatak edzőtábor

Az edzőtábor résztvevői

március 13. - Balassagyarmat kataverseny

 

Aranyérem:
 
Godó Éva - Párkány
Farkas Péter - Alistál
Kosík René - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Nagy Szilveszter - Érsekújvár
Ezüstérem:
 
Csikmák Hajnalka - Bős
Dömény Gábor - Bős
Horváth Balázs - Bős
Bronzérem:
 
Kezes Balázs - Érsekújvár
június 13. - Slavičín

 

Aranyérem:
 
Tóth Tihamér – kata - Szőgyén
Hajdú Andrea – kata - Érsekújvár
Ezüstérem:
 
Kosík René – kata - Érsekújvár
Hajdú Andrea – kumite - Érsekújvár
Bronzérem:
 
Kezes Balázs – kumite - Érsekújvár
július 23 - 27. - Kovácspatak edzőtábor

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

szeptember 18. - Tameshivari 2004 Szőgyén

 

Aranyérem:
 
Csicsó Denisza - Muzsla
Bodó Róbert - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Nagy Attila - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Horváth Mihály - Muzsla
Kosík György - Érsekújvár
Ezüstérem:
 
Kosík René - Érsekújvár
Laiszner Mónika - Zselíz
Jeriga Natália - Bős
Nagy Bálint - Bős
Csikóšová Zuzana - Zselíz
Bernet Krisztián - Szőgyén
Tóth Tihamér - Szőgyén
Darnay Barnabás - Bős
Bronzérem:
 
Melczer Ákos - Zselíz
Lévai Kálmán - Muzsla
Kosík Roland - Érsekújvár
Szabó Gábor - Párkány
Október 30. - Szlovák kata bajnokság - Muzsla

 

Aranyérem:
 
Bögi Levente - Bős
Kovács Denisza - Alistál
Mészáros Ádám - Bős
Belán József - Muzsla
Jeriga Natália - Bős
Kosík Roland - Érsekújvár
Jeriga Angelika - Bős
Éder Oliver - Párkány
Godó Éva - Párkány
Ezüstérem:
 
Juhász Mária - Érsekújvár
Nagy Szilveszter - Érsekújvár
Kiss Zsolt - Tallós
Albán Péter - Párkány
Csikmák Hajnalka - Bős
Szekér József - Párkány
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Tóth Tihamér - Köbölkút
Bronzérem:
 
Mészáros Emese - Párkány
Kiss Csaba - Tallós
Kosík René - Érsekújvár
Dömény Gábor - Bős
Farkas Péter - Alistál
Trautenberger Dušan - Párkány
Bernet Krisztián - Köbölkút
december 4. - Mikulás Kupa - Salgótarján

 

Aranyérem:
 
Bodó Róbert - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Bernet Krisztián - Köbölkút
Ezüstérem:
 
Godó Tibor - Tallós
Kovács Viktória - Bős
Kosík René - Érsekújvár
Kezes Balázs - Érsekújvár
Bronzérem:
 
Kiss Csaba - Tallós
Kovács Denisza - Alistál
Domonkos Emese - Alistál
Albán Péter - Párkány
Belán József - Köbölkút