skhu

 

Az SzKKSz 2005. évi versenynaptára

 

február 5. – Zselíz Kupa (Szlovák bajnokság) – kumite
 február 26-27. – Köbölkút – edzőtábor
 március 15. – Balassagyarmat – Magyar bajnokság – kata
 március 19. – Köbölkút – 2 edzés
 április 9. – Kóny Kupa
 április 16. – Köbölkút – 2 edzés
 május 8. – Gyál Kupa – kumite
 21. mája – Gbelce – 2 tréningy
 május 21. – CZECH OPEN Slavičín
 június 4. – Bős Kupa – kumite
 június 18. vagy 25. – Tameshiwari
 július 20-24. – edzőtábor (Krakkó)
 augusztus 8-13. – edzőtábor (Bős)
 szeptember 17. – Tameshiwari (Köbölkút)
 október 15. – Köbölkút 2 edzés
 9. októbra - Tallós Kupa 2005
 október 22. – Győrújbarát
 november 12. – Szlovák katabajnokság (Muzsla)
 november 19. – Köbölkút 2 edzés
 november 26. – Belgrád kata EB
 december 3. – Mikulás Kupa (Salgótarján)
 december 17. – övvizsga 10-1. kyu (Köbölkút)
február 5. – Zselíz Kupa (Szlovák bajnokság) – kumite

 

Aranyérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Jeriga Natália - (Bős)
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Horváth Balázs - (Bős)
Vass Vojtech - (Bős)
Noskovič Patrik - (Szliács)
Mrhal Jiří - (Alistál)
Ezüstérem:
 
Csóka Enikő - (Tallós)
Veréb Barbara - (Muzsla)
Jeriga Angelika - (Bős)
Mészáros Diana - (Bős)
Búda Márton - (Tallós)
Kosík René - (Érsekújvár)
Vida Tamás - (Zselíz)
Glos Daniel - (Szliács)
Farkas Péter - (Alistál)
Kiss Zsolt - (Alistál)
Tóth Tihamér - (Köbölkút)
Belán József - (Köbölkút)
Kosík György - (Érsekújvár)
Bronzérem:
 
Laiszner Mónika - (Zselíz)
Csikóšová Zuzana - (Zselíz)
Nagy Szilárd - (Bős)
Bodó Róbert - (Bős)
Janso Dominik - (Párkány)
Búda Bálint - (Tallós)
Jeřábek Maroš - (Szliács)
Nagy Bálint - (Bős)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Trautenberger Dušan - (Párkány)
Bernet Krisztián - (Köbölkút)
Godó Tibor - (Tallós)
Konkol Štefan - (Párkány)
február 26-27. – Köbölkút – edzőtábor

Az edzőtábor résztvevői

március 15. – Balassagyarmat – Magyar bajnokság – kata

 

Godó Éva - Párkány
Kezes Balázs - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Mészáros Szandra - Érsekújvár
Nagy Szilveszter - Érsekújvár
Tóth Tihamér - Köbölkút
Ezüstérem:
 
Kosík György - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Kiss Éva - Érsekújvár
Bronzérem:
 
Kosík René - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Bernet Krisztián - Köbölkút
április 9. – Kóny Kupa

 

Aranyérem:
 
Fürjes László - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Mészáros Dianna - Bős
Ezüstérem:
 
Bartalos Igor - Bős
Csóka Enikő - Tallós
Černý Dávid - Tallós
Horváth Balázs - Bős
Katona Tibor - Tallós
Kiss Csaba - Tallós
Nagy Szilárd - Bős
Bronzérem:
 
Bodó Róbert - Bős
Godó Tibor - Tallós
május 8. – Gyál Kupa – kumite

 

Aranyérem:
 
Bernet Krisztián - Köbölkút
Bodó Róbert - Bős
Godó Tibor - Tallós
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Katona Tibor - Tallós
Kiss Csaba - Tallós
Kosík René - Érsekújvár
Nagy Attila - Érsekújvár
Ezüstérem:
 
Fürjes László - Bős
Kovács Denisza - Alistál
Kovács Viktória - Bős
Bronzérem:
 
Hugyivár Levente - Érsekújvár
Kezes Balázs - Érsekújvár
Mészáros Szandra - Érsekújvár
Soós Krisztina - Alistál
Veréb Barbara - Muzsla
Vida Tamás - Zselíz
május 21. – CZECH OPEN Slavičín

 

Aranyérem:
 
Csikmák Hajnalka - Bős
Jeriga Natália - Bős
Ezüstérem:
 
Horváth Balázs - Bős
Jeriga Angelika - Bős
Kiss Éva - Érsekújvár
Bronzérem:
 
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Mészáros Szandra - Érsekújvár
Nagy Attila - Érsekújvár
június 4. – Bős Kupa – kumite

 

Aranyérem:
 
Bartalos Igor - Bős
Búda Bálint - Tallós
Csóka Enikő - Tallós
Fodor Dávid - Bős
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Jeriga Angelika - Bős
Jeriga Natália - Bős
Katona Tibor - Tallós
Kosík René - Érsekújvár
Kovács Viktória - Bős
Kun Fruzsina - Bős
Nagy Attila - Érsekújvár
Ezüstérem:
 
Bernet Krisztián - Köbölkút
Csiba Roland - Bős
Domonkos Emese - Alistál
Glos Daniel - Szliács
Grečo Lukáš - Szliács
Jandura Adrián - Bős
Kiss Csaba - Tallós
Kovács Denisza - Alistál
Laiszner Mónika - Zselíz
Vida Tamás - Zselíz
Bronzérem:
 
Bögi László - Alistál
Bögi Levente - Alistál
Černý Dávid - Tallós
Černý Viktor - Tallós
Dömény Gábor - Bős
Godó Tibor - Tallós
Horváth Balázs - Bős
Kezes Balázs - Érsekújvár
Kiss Éva - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Mészáros Diána - Bős
Mészáros Szandra - Érsekújvár
Nagy Bálint - Bős
Noskovič Patrik - Szliács
Puzsér Nikolasz - Bős
Soós Krisztina - Alistál
Vass Vojtech - Bős
Hollandia július 2-6.

Az Európai Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Andrej Drewniak 7.dan, Loek Hollander 8.dan, Antonio Pinero 7.dan Tameshiwari Amsterdam
július 20-24. – edzőtábor (Krakkó)

Nyári nemzetközi edzőtábor

Francisco Filho 5.dan Edzés Katsuhito Gorai 5.dan, Francisco Filho 5.dan, Andrej Drewniak 7.dan
augusztus 8-13. – edzőtábor (Bős)

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Reggeli futás Hajókirándulás a Dunán Edzés Edzés Edzés Edzés Az edzotábor résztvevői
szeptember 17. – Tameshiwari (Köbölkút)

 

Aranyérem:
 
Csóka Enikő - (Tallós)
Csóka Bálint - (Tallós)
Kovács Denisza - (Alistál)
Bernet Viktor - (Köbölkút)
Kiss Csaba - (Tallós)
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Godó Tibor - (Tallós)
Ezüstérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Csiba Roland - (Bős)
Jeriga Natália - (Bős)
Melczer Ákos - (Zselíz)
Nagy Attila - (Érsekújvár)
Jeriga Angelika - (Bős)
Mrhal Jiří - (Alistál)
Bronzérem:
 
Kosík René - (Érsekújvár)
Horváth Balázs - (Bős)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Kovács Viktória - (Bős)
Kosík György - (Érsekújvár)
9. októbra - Tallós Kupa 2005

 

Aranyérem:
 
Jandura Adrián - (Bős)
Nagy Szilárd - (Bős)
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Csóka Enikő - (Tallós)
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Csóka Bálint - (Tallós)
Búda Márton - (Tallós)
Nagy László - (Ekecs)
Katona Tibor - (Bős)
Kovács Denisza - (Alistál)
Búda Bálint - (Tallós)
Jeriga Angelika - (Bős)
Horváth Balázs - (Bős)
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Kiss Csaba - (Bős)
Kiss Éva - (Érsekújvár)
Godó Tibor - (Bős)
Mišičák Zoltán - (kempo Dunaszerdahely)
Ezüstérem:
 
Gányovics Gergő - (Bős)
Hrmo Csaba - (Párkány)
Antal Bíró Ágnes - (Nagymegyer)
Kún Fruzsina - (Bős)
Mészáros Diana - (Bős)
Csiba Roland - (Bős)
Patasi János - (Bős)
Dömény Gábor - (Bős)
Kosík René - (Érsekújvár)
Molnár Denisza - (Tallós)
Fodor Dávid - (Bős)
Jeriga Natália - (Bős)
Nagy Bálint - (Bős)
Kovács Viktória - (Bős)
Kezes Balázs - (Érsekújvár)
Nagy Jana - (Nagymegyer)
Kubicsek Péter - (Királyrév)
Sill Zoltán - (Goju ryu Somorja)
Bronzérem:
 
Matus Patrik - (Párkány)
Darnay Dominik - (Bős)
Boráros Péter - (Alistál)
Gányovics Eszter - (Bős)
Bögi Levente - (Alistál)
Veszprémi Péter - (Ócsa)
Kovács Adrián - (Alistál)
Kovács Patrik - (Ócsa)
Černý Dávid - (Tallós)
Vörös Ádám - (Bős)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Lampacher Ádám - (Bős)
Rácz Balázs - (Alistál)
Kosár László - (Alistál)
Domonkos Emese - (Alistál)
Mészárosová Sandra - (Érsekújvár)
Horváth Attila - (Királyrév)
október 22. – Győrújbarát

 

Aranyérem:
 
Csikmák Hajnalka - (Bős)
Kovács Viktória - (Bős)
Godó Tibor - (Tallós)
Jeriga Angelika - (Bős)
Jeriga Natália - (Bős)
Csóka Enikő - (Tallós)
Kosík René - (Érsekújvár)
Ezüstérem:
 
Kiss Csaba - (Tallós)
Mészáros Diana - (Bős)
Dömény Gábor - (Bős)
Bronzérem:
 
Kun Fruzsina - (Bős)
Molnár Denisza - (Tallós)
Nagy Bálint - (Bős)
Csiba Roland - (Bős)
Kovács Denisza - (Alistál)
Vida Tamás - (Zselíz)
november 12. – Szlovák katabajnokság (Muzsla)

 

Aranyérem:
 
Matus Patrik - (Párkány)
Csóka Enikő - (Tallós)
Mészáros Ádám - (Bős)
Mészáros Sandra - (Érsekújvár)
Kiss Éva - (Érsekújvár)
Mészáros Emese - (Párkány)
Búda Márton - (Tallós)
Jeriga Natália - (Bős)
Dömény Gábor - (Bős)
Jeriga Angelika - (Bős)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Halász Péter - (Tallós)
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Bernet Krisztián - (Köbölkút)
Rácz Éva - (Párkány)
Ezüstérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Kovács Denisza - (Alistál)
Gibeš Roman - (Köbölkút)
Molnár Denisza - (Tallós)
Bögi Levente - (Alistál)
Jeřábek Maroš - (Besztercebánya)
Kiss Csaba - (Bős)
Kosík György - (Érsekújvár)
Csikmák Hajnalka - (Bős)
Bronzérem:
 
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Lévai Kálmán - (Muzsla)
Kosík René - (Érsekújvár)
Nagy Szilveszter - (Érsekújvár)
Laiszner Monika - (Zselíz)
Fürjes László - (Bős)
december 3. – Mikulás Kupa (Salgótarján)

 

Aranyérem:
 
Bernet Krisztián - (Köbölkút)
Csóka Enikő - (Tallós)
Dömény Gábor - (Bős)
Jeriga Angelika - (Bős)
Jeriga Natália - (Bős)
Kiss Csaba - (Tallós)
Kovács Viktória - (Bős)
Ezüstérem:
 
Búda Márton - (Tallós)
Hugyivár Levente - (Érsekújvár)
Bronzérem:
 
Kiss Éva - (Érsekújvár)
Noskovič Patrik - (Besztercebánya)