skhu

 

Az SzKKSz 2007. évi versenynaptára

 

március 9-11. – tavaszi edzőtábor (Sliač)
 március 15. – magyar katabajnokság (Balassagyarmat)
 május 6. – kumiteverseny (Győr)
 június 2. – szlovák kumitebajnokság (Bős)
 június 17. – osztrák kata és kumitebajnokság (Bécs)
 június 30. – 24 órás edzés (Párkány)
 július 18-22. – nemzetközi edzőtábor (Krakkó)
 augusztus 14-19. – nyári edzőtábor (Bős)
 október 6. – szlovák katabajnokság (Muzsla)
 október 19-21. – Edzőtábor (Párkány)
 december 8. – Mikulás Kupa – kumite (Szécsény)
 december 22. – övvizsga
március 9-11. – tavaszi edzőtábor (Sliač)

Az edzőtábor résztvevői

március 15. – magyar katabajnokság (Balassagyarmat)

 

Aranyérem:
 
Jeřábek Maroš - (Besztercebánya)
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Ezüstérem:
 
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Kollár Matej - (Besztercebánya)
Kosík György - (Érsekújvár)
Rácz Éva - (Párkány)
Bronzérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Marcsa Arnold - (Párkány)
Győrújbarát május 6.

 

Aranyérem:
 
Noskovič Patrik - (Besztercebánya)
Rišian Radoslav - (Besztercebánya)
Ezüstérem:
 
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Bronzérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Kiss Éva - (Érsekújvár)
június 17. – osztrák kata és kumitebajnokság (Bécs)

 

Aranyérem:
 
Jeriga Natália - (Bős)
Kovács Viktória - (Bős)
Csiba Roland - (Bős)
Ezüstérem:
 
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Bronzérem:
 
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Jeriga Angelika - (Bős)
Csóka Bálint - (Tallós)
Černý Dávid - (Alistál)
Búda Bálint - (Tallós)
Kiss Csaba - (Tallós)
Fürjes László - (Bős)
június 30. – 24 órás edzés (Párkány)

Új szlovák rekord

augusztus 14-19. – nyári edzőtábor (Bős)

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

október 6. – szlovák katabajnokság (Muzsla)

 

Aranyérem:
 
Bábelová Michaela - Zselíz
Domonkos Emese - Alistál
Éder Oliver - Párkány
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Kiss Éva - Érsekújvár
Kosík Roland - Érsekújvár
Puchrík Matej - Zselíz
Ezüstérem:
 
Belian Viktória - Érsekújvár
Černý Dávid - Alistál
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Kiss Éva - Érsekújvár
Kosár László - Alistál
Kosík Roland - Érsekújvár
Krištofčíková Diana - Párkány
Lackovič Roman - Pőstyén
Matus Patrik - Párkány
Mrhal Jiří - Alistál
Stevanovičová Martina - Besztercebánya
Bronzérem:
 
Bögi Levente - Alistál
Juhász Mária - Érsekújvár
Lisý Kornel - Pőstyén
Noskovič Patrik - Besztercebánya
Papšo Marian - Érsekújvár
Rybár Miroslav - Párkány
Szabó Ákos - Zselíz
Tóth Maroš - Párkány
október 19-21. – Edzőtábor (Párkány)

Az edzőtábor résztvevői

december 8. – Mikulás Kupa – kumite (Szécsény)

 

Aranyérem:
 
Noskovič Patrik - (Besztercebánya)
Ezüstérem:
 
Bábelová Michaela - (Zselíz)
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Bronzérem:
 
Bernet Viktor - (Köbölkút)
Kiss Éva - (Érsekújvár)
Nagy Silvester - (Érsekújvár)
Puchrík Matej - (Zselíz)
Sárai Zsombor - (Zselíz)
december 22. – övvizsga

Az övvizsga résztvevői