skhu

 

Az SzKKSz 2008. évi versenynaptára

 

Február 9. – edzőtábor Párkány (kumite)
 Március 15. – Balassagyarmat kata MB
 Március 22. – Baja kumite MB
 Május 2-4. – edzőtábor Besztercebánya (kata + kumite)
 Április 16-20. - Európai Kyokushin Karate Szövetség edzőtábora – Várna
 Május 10. – Győr (kumite)
 Június 7. – Krosno – Lengyelország (kumite + kata)
 Június 15. – Bécs – osztrák bajnokság (kumite + kata)
 Július 16-20. – nemzetközi edzőtábor Krakkó
 Augusztus 6-10. – nyári edzőtábor Érsekújvár
 Szeptember 20. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Szeptember 27. – Szécsény Kupa (kumite)
 Október 4. – Szlovák bajnokság (Muzsla) kata + kumite
 Október 8-12. - Európai Kyokushin Karate Szövetség edzőtábora – Várna
 Október 25. - edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 November 15. - edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 December 6. – Mikulás Kupa Salgótarján (kumite)
 December 13. – Mikulás Kupa Budapest (kumite)
 December 20. – övvizsga
Február 9. – edzőtábor Párkány (kumite)

Az edzőtábor résztvevői

Március 15. – Balassagyarmat kata MB

 

Aranyérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Ezüstérem:
 
Hajdú Andrea - (Érsekújvár)
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Krištofčíková Diana - (Párkány)
Bronzérem:
 
Krištofčíková Diana - (Párkány)
Marcsa Arnold - (Párkány)
Matus Patrik - (Párkány)
Március 22. – Baja kumite MB

 

Aranyérem:
 
Ezüstérem:
 
Bronzérem:
 
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Papšo Marián - (Érsekújvár)
Április 16-20. - Várna

Európai Kyokushin Karate Szövetség edzőtábora

Május 10. – Győr (kumite)

 

Aranyérem:
 
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Ezüstérem:
 
Noskovič Patrik - (Besztercebánya)
Bronzérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Pozsonyeperjes Kata – 2008 május 31.

 

Aranyérem:
 
Marcsa Arnold - (Párkány)
Hegedűš Lukáš - (Párkány)
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Solčan Tomáš - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Kosár László - (Alistál)
Sárai Bálint - (Zselíz)
Takács Róbert - (Pozsonyeperjes)
Matus Patrik - (Párkány)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Černý Dávid - (Pozsonyeperjes)
Ezüstérem:
 
Šándor Márk - (Párkány)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Lengyel László - (Alistál)
Valach Adam - (Érsekújvár)
Kubicsek Ján - (Alistál)
Ivančík Jozef - (Érsekújvár)
Rišian Radoslav - (Besztercebánya)
Kosík René - (Érsekújvár)
Bögi László - (Alistál)
Bronzérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Ivančík Samuel - (Érsekújvár)
Bögi Levente - (Alistál)
Černý Viktor - (Pozsonyeperjes)
Pozsonyeperjes Kumite – 2008 május 31.

 

Aranyérem:
 
Varga Csilla - (Pozsonyeperjes)
Šándor Márk - (Párkány)
Gyurcsi Máté - (Pozsonyeperjes)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Takács Róbert - (Pozsonyeperjes)
Solčan Tomáš - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Kosík René - (Érsekújvár)
Rišian Radoslav - (Besztercebánya)
Kubicsek Ján - (Alistál)
Ezüstérem:
 
Tóth Friderika - (Pozsonyeperjes)
Hegedűš Lukáš - (Párkány)
Marcsa Arnold - (Párkány)
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Lengyel László - (Alistál)
Sárai Bálint - (Zselíz)
Patócs Zoltán - (Pozsonyeperjes)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Černý Dávid - (Pozsonyeperjes)
Bögi László - (Alistál)
Bronzérem:
 
Varga Sándor - (Pozsonyeperjes)
Matus Patrik - (Párkány)
Ivančík Samuel - (Érsekújvár)
Ivančík Jozef - (Érsekújvár)
Kosár László - (Alistál)
Június 7. – Krosno – Lengyelország (kumite + kata)

Szlovák csapat

Június 15. – Bécs – osztrák bajnokság (kumite + kata)

 

Aranyérem:
 
Ezüstérem:
 
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Bronzérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Július 16-20. – nemzetközi edzőtábor Krakkó

Nyári nemzetközi edzőtábor

Augusztus 6-10. – nyári edzőtábor Érsekújvár

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Szeptember 20. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)

Az edzőtábor résztvevői 

Szeptember 27. – Szécsény Kupa (kumite)

 

Aranyérem:
 
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Ezüstérem:
 
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Bronzérem:
 
Október 4. – Szlovák bajnokság (Muzsla) kata + kumite

 

Aranyérem:
 
Matus Patrik - Párkány
Majtán Stanislav - Zselíz
Ezüstérem:
 
Hegedűš Lukáš - Párkány
Valach Imrich - Érsekújvár
Bögi Levente - Alistál
Kosár László - Alistál
Kiss Éva - Érsekújvár
Hajdú Andrea - Érsekújvár
Bronzérem:
 
Marcsa Arnold - Párkány
Németh Sára - Érsekújvár
Kubicsek Ján - Alistál
Bábelová Michaela - Zselíz
Éder Oliver - Párkány
Október 8-12. - Várna

Európai Kyokushin Karate Szövetség edzőtábora

Október 25. - edzőtábor Párkány (kumite + kata)

Az edzőtábor résztvevői

November 15. - edzőtábor Párkány (kumite + kata)

Az edzőtábor résztvevői

December 6. – Mikulás Kupa Salgótarján (kumite)

 

Aranyérem:
 
Šándor Márk - Párkány
Ezüstérem:
 
Bronzérem:
 
Juhász Mária - Érsekújvár
Kiss Éva - Érsekújvár
Solčan Tomáš - Érsekújvár
Marcsa Arnold - Párkány
December 13. – Mikulás Kupa Budapest (kumite)

 

Aranyérem:
 
Ezüstérem:
 
Noskovič Patrik - Besztercebánya
Stevanovičová Martina - Besztercebánya
Bronzérem:
 
December 20. – övvizsga

Az övvizsga résztvevői