skhu

 

Az SzKKSz 2009. évi versenynaptára

 

Január 24-25. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Február 14. – Wroclaw (kumite + kata)
 Február 21. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Március 15. – Balassagyarmat kata MB
 Március 22. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Április 25. – Baja (kumite)
 Május 9. – Győr (kumite)
 Május 23. – Pozsonyeperjes (kumite + kata)
 Június 7. – Bécs – osztrák bajnokság (kumite + kata)
 Június 20. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Július 22-26. – nemzetközi edzőtábor Krakkó
 Augusztus 5-9. – nyári edzőtábor Érsekújvár
 Szeptember 19. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 Október 10. – Szlovák bajnokság (Muzsla) kata + kumite
 Október 24. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 November 21. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)
 December 19. – övvizsga
Január 24-25. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)

A szlovákiai kyokushin karate megalakulásának 15. évfordulója

Február 14. – Wroclaw (kumite + kata)

A szlovák csapat

Március 15. – Balassagyarmat kata MB

Egyéni:

 

Aranyérem:
 
Hegedűs Lukáš - (Párkány)
Ezüstérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Kosár László - (Alistál)
Kosík György - (Érsekújvár)
Šándor Márk - (Párkány)
Bronzérem:
 
Černý Dávid - (Pozsonyeperjes)
Gyurcsi Máté - (Pozsonyeperjes)
Krištofčíková Diana - (Párkány)
Kubicsek Ján - (Alistál)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Takács Róbert - (Pozsonyeperjes)

Csapat:

 

Aranyérem:
 
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Kosík Juraj - (Érsekújvár)
Kosík René - (Érsekújvár)
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Ezüstérem:
 
Kosík Roland - (Érsekújvár)
Krištofčíková Diana - (Párkány)
Rybár Miroslav - (Párkány)
Bronzérem:
 
Március 22. – edzőtábor Párkány (kumite + kata)

Az edzőtábor résztvevői

Május 9. – Győr (kumite)

 

Aranyérem:
 
Ezüstérem:
 
Solčan Tomáš - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Nagy Szilveszter - (Érsekújvár)
Kiss Éva - (Szímő)
Patócs Zoltán - (Pozsonyeperjes)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Bronzérem:
 
Kosár László - (Alistál)
Šándor Márk - (Párkány)
Május 23. – Pozsonyeperjes (kumite + kata)

 

Kata

Aranyérem:
 
Máčai Tomáš - (Párkány)
Hegedűs Lukáš - (Párkány)
Marcsa Arnold - (Párkány)
Valo Patrik - (Érsekújvár)
Valach Adam - (Érsekújvár)
Záležák Samuel - (Érsekújvár)
Yu Mengxin Anna - (Érsekújvár)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Feketšová Soňa - (Párkány)
Boráros Péter - (Alistál)
Takács Róbert - (Pozsonyeperjes)
Kubicsek János - (Alistál)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Černý Dávid - (Pozsonyeperjes)
Ezüstérem:
 
Dékány Martin - (Érsekújvár)
Demo Philip - (Érsekújvár)
Šándor Márk - (Párkány)
Kolenčík Filip - (Alistál)
Dékány Michal - (Érsekújvár)
Gubrica Adrián - (Párkány)
Patócs Zoltán - (Pozsonyeperjes)
Dékányová Miriam - (Érsekújvár)
Solčan Tomáš - (Érsekújvár)
Gőgh Szabina - (Szímő)
Goroľ Gábor - (Muzsla)
Reznik Zsolt - (Párkány)
Kosár László - (Alistál)
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Černý Viktor - (Pozsonyeperjes)
Bernet Viktor - (Köbölkút)
Bronzérem:
 
Varga Csilla - (Pozsonyeperjes)
Gyurcsi Máté - (Pozsonyeperjes)
Varga Sándor - (Pozsonyeperjes)
Sobek Adam - (Alistál)
Kicsindy Gyula - (Zselíz)
Mészáros Bence - (Muzsla)
Laki Patrik - (Párkány)
Lengyel László - (Alistál)
Sztojka József - (Szímő)
Szauder Zsolt - (Párkány)
Hausleitner Roman - (Érsekújvár)
Juhász Mária - (Érsekújvár)
Kosík René - (Érsekújvár)

 

Kumite

Aranyérem:
 
Illés Dániel - (Szímő)
Varga Csilla - (Pozsonyeperjes)
Hegedűs Lukáš - (Párkány)
Puskás Csaba - (Muzsla)
Šándor Márk - (Párkány)
Demo Philip - (Érsekújvár)
Záležák Samuel - (Érsekújvár)
Varga Dóra - (Szímő)
Patócs Zoltán - (Pozsonyeperjes)
Gubrica Adrián - (Párkány)
Dékányová Miriam - (Érsekújvár)
Laki Patrik - (Párkány)
Klenko Dávid - (Zselíz)
Kiss Zoltán - (Érsekújvár)
Németh Sára - (Érsekújvár)
Černý Viktor - (Pozsonyeperjes)
Feketšová Soňa - (Párkány)
Kosík René - (Érsekújvár)
Sztojka József - (Szímő)
Szauder Zsolt - (Párkány)
Reznik Zsolt - (Párkány)
Ezüstérem:
 
Bukai Krisztián - (Szímő)
Borka Dániel - (Szímő)
Gyurcsi Máté - (Pozsonyeperjes)
Regasz Peter - (Zselíz)
Marcsa Arnold - (Párkány)
Valo Patrik - (Érsekújvár)
Valach Adam - (Érsekújvár)
Gőgh Réka - (Szímő)
Dékány Michal - (Érsekújvár)
Kicsindy Gyula - (Zselíz)
Yu Mengxin Anna - (Érsekújvár)
Boráros Péter - (Alistál)
Kutrucz Szabolcs - (Szímő)
Solčan Tomáš - (Érsekújvár)
Belian Viktória - (Érsekújvár)
Lengyel László - (Alistál)
Gőgh Szabina - (Szímő)
Krajcsovics Ferenc - (Alistál)
Goroľ Gábor - (Muzsla)
Hausleitner Roman - (Érsekújvár)
Kubicsek János - (Alistál)
Bronzérem:
 
Kovács Kevin - (Zselíz)
Dékány Martin - (Érsekújvár)
Máčai Tomáš - (Párkány)
Veisz Richard - (Zselíz)
Veisz Jiří - (Zselíz)
Oszlík Dávid - (Muzsla)
Kolenčík Filip - (Alistál)
Varga Sándor - (Pozsonyeperjes)
Sobek Adam - (Alistál)
Hutai Patrik - (Zselíz)
Wolent Ladislav - (Zselíz)
Mészáros Bence - (Muzsla)
Június 7. – Bécs – osztrák bajnokság (kumite + kata)

A szlovák csapat

Július 22-26. – Krakkó

Nyári nemzetközi edzőtábor

Augusztus 5-9. – nyári edzőtábor Érsekújvár

A Szlovák Kyokushin Karate Szövetség nyári edzőtábora

Szeptember 5-6. - Budapest

24 órás kumite edzés

Október 10. - Szlovák bajnokság - Muzsla

 

Kata

 

Aranyérem:
 
Bombicz Eleonóra (Szímő)
Feketšová Soňa (Párkány)

Hegedűs Lukáš (Párkány)
Kiss Zoltán (Érsekújvár)

Krajcsovics Ferenc (Alistál)

Németh Sára (Érsekújvár)

Povinský Juraj (Párkány)
Reznik Zsolt (Párkány)

Šándor Márk (Párkány)

 

Ezüstérem:
 
Belian Viktória (Érsekújvár)
Bottyán Péter (Párkány)
Gőgh Szabina (Szímő)
Juhász Mária (Érsekújvár)

Kiss Éva (Szímő)
Kosár László (Alistál)

Takács Róbert (Pozsonyeperjes)
Varga Sándor (Pozsonyeperjes)
Patócs Zoltán (Pozsonyeperjes)
Varga Dóra (Szímő)
Záležák Samuel (Érsekújvár)

Bronzérem:
 
Bondor Jusztina (Pozsonyeperjes)
Černý Dávid (Pozsonyeperjes)
Černý Viktor (Pozsonyeperjes)
Gőgh Réka (Szímő)

Kicsindy Gyula (Zselíz)
Kosík René (Érsekújvár)

Kosík György (Érsekújvár)

Valach Adam (Érsekújvár)

   

 

 

Kumite

 


 


Ezüstérem:
 
Martinková Kristína (Érsekújvár)
Stevanovičová Martina (Besztercebánya)

Bronzérem:
 
Kiss Éva (Szímő)

Kupák és érmek Érmesek
November 7. – Szímő (kumite + kata)

 

Kata

Aranyérem:
 
Bondor Jusztina (Pozsonyeperjes)
Hegedűs Lukáš (Párkány)
Varga Dóra (Szímő)

Šándor Márk (Párkány)

Gubrica Adrián (Párkány)

Varga Csilla (Pozsonyeperjes)
Záležák Samuel (Érsekújvár)

Laki Patrik (Párkány)

Sztojka József (Szímő)

Povinský Juraj (Párkány)

Reznik Zsolt (Párkány)

Feketšová Soňa (Párkány)

Kiss Zoltán (Érsekújvár)

Takács Róbert (Pozsonyeperjes)

Kosár László (Alistál)

Németh Sára (Érsekújvár)

Krajcsovics Ferenc (Alistál)

Rišian Radoslav (Besztercebánya)

Stevanovičová Martina (BB)

Nagy Szilveszter (Érsekújvár)

Ezüstérem:
 
Borka Dániel (Szímő)

Kolenčík Filip (Alistál)

Gőgh Réka (Szímő)

Varga Sándor (Pozsonyeperjes)
Kicsindy Gyula (Zselíz)
Bombicz Eleonóra (Szímő)

Mészáros Bence (Muzsla)

Klenko Dávid (Zselíz)

Lajos Péter (Muzsla)

Szauder Zsolt (Párkány)

Bartalos Richárd (Alistál)

Gőgh Szabina (Szímő)

Valach Adam (Érsekújvár)

Boráros Péter (Alistál)

Kubicsek János (Alistál)

Belian Viktória (Érsekújvár)

Sárai Bálint (Zselíz)

Kosík René (Érsekújvár)

Kiss Éva (Szímő)

Černý Dávid (Pozsonyeperjes)

Bronzérem:
 
Illés Dániel (Szímő)
Segéň Károly Dominik (Érsekújvár)
Máčai Tomáš (Párkány)

Németh Ákos (Alistál)
Sobek Adam (Alistál)

Martinková Kristína (Érsekújvár)

Ivančík Samuel (Érsekújvár)

Kutrucz Szabolcs (Szímő)

Patócs Zoltán (Pozsonyeperjes)

Juhász Mária (Érsekújvár)

Černý Viktor (Pozsonyeperjes)

   

 

 

 

Kumite

Aranyérem:
 
Máčai Tomáš (Párkány)

Varga Dóra (Szímő)

Hegedűs Lukáš (Párkány)

Šándor Márk (Párkány)

Bombicz Eleonóra (Szímő)

Gubrica Adrián (Párkány)

Kicsindy Gyula (Zselíz)

Laki Patrik (Párkány)

Juhász Mária (Érsekújvár)

Valach Adam (Érsekújvár)

Feketšová Soňa (Párkány)

Kiss Zoltán (Érsekújvár)

Klenko Dávid (Zselíz)

Krajcsovics Ferenc (Alistál)

Mészáros Bence (Muzsla)

Bartalos Richárd (Alistál)

Černý Viktor (Pozsonyeperjes)

Reznik Zsolt (Párkány)

Kiss Éva (Szímő)

Rišian Radoslav (Besztercebánya)

Ezüstérem:
 
Illés Dániel (Szímő)

Gőgh Réka (Szímő)

Veisz Richard (Zselíz)

Kolenčík Filip (Alistál)

Varga Csilla (Pozsonyeperjes)

Puskás Csaba (Muzsla)

Wolent Ladislav (Zselíz)

Sobek Adam (Alistál)

Németh Sára (Érsekújvár)

Boráros Péter (Alistál)

Martinková Kristína (Érsekújvár)

Sárai Bálint (Zselíz)

Sztojka József (Szímő)

Kosík René (Érsekújvár)

Kutrucz Szabolcs (Szímő)

Povinský Juraj (Párkány)

Takács Róbert (Pozsonyeperjes)

Kubicsek János (Alistál)

Stevanovičová Martina (BB)

Černý Dávid (Pozsonyeperjes)

Bronzérem:
 
Borka Dániel (Szímő)

Bukai Krisztián (Szímő)

Veisz Jiří (Zselíz)

Varga Sándor (Pozsonyeperjes)

Oszlík Dávid (Muzsla)

Bajkai Zsolt (Zselíz)

Németh Ákos (Alistál)

Záležák Samuel (Érsekújvár)

Belian Viktória (Érsekújvár)

Gőgh Szabina (Szímő)

Patócs Zoltán (Pozsonyeperjes)

Ivančík Samuel (Érsekújvár)

Nagy Szilveszter (Érsekújvár)

 

December 5. – Mikulás Kupa Salgótarján (kumite)

 

Aranyérem:
 
Reznik Zsolt (Párkány)
Rišian Radoslav (Besztercebánya)
Stevanovičová Martina - (BB)
Noskovič Patrik (BB)
Juhász Mária (Érsekújvár)
Klenko Dávid (Zselíz)
Ezüstérem:
 
Feketšová Soňa (Párkány)     
Kicsindy Gyula (Zselíz)
Bronzérem:
 
Szauder Zsolt (Párkány)
Martinková Kristína (NZ) 
Šándor Márk (Párkány)
Bajkai Zsolt (Zselíz)
Oszlík Dávid (Muzsla)
December 6. – Mikulás Kupa Budapest (kumite)

 

Aranyérem:
 
                                               
Ezüstérem:
 
Stevanovičová Martina - (Besztercebánya)
Bronzérem:
 
                             
December 19. – övvizsga

Az övvizsga résztvevői